Türkçe
English
Russian
France  


 

POMPADA DEVRİM

DÜNYADA ilk

30 HP Termoplastik Santrifüjlü Salyangoz Pompa

            Konusunda Türkiye’nin lideri olan Tüm Plastik, dünyada bir ilk olan çarkı dahil termoplastik salyangozlu santrifüj 30 HP pompa üretimi ile dünya liderliğini kanıtladı.

            Süper sessiz, süper verimli Nozbart Pompalar iki senedir üzerinde çalıştığımız üstün mühendislik ürünü 15-20-25-30 HP’lik serisi ile daha da güçlendi. Bu serinin en son ve en büyük üyesi 30 HP’nin tüm diğer dünya pompalarına üstünlüğü ana gövdenin yanında çarkının da termoplastik olarak dünyada ilk üretilmesidir.

            Özgün tasarımlı en son teknoloji ürünü süper mukavemetli termoplastik çarkın kanat yüzeylerinin pürüzsüz parlak ve tam istenilen eğim ve formda olması yüksek verimini sağlar. Az enerji harcar, sessiz çalışır.

            Termoplastik çark hafiftir, uzun motor ve pompa ömrünü garanti eder. Paslanma ve çürüme yapmadığından deniz suyu ve korozif ortamlarda rahatlıkla kullanılır.

            Tam dengelenmiş çarkın titreşimsiz çalışması sayesinde motor rulmanları ve mekanik seramik salmastra bozulmaz. Termoplastik pompa çarklarını hassas toleranslarla üretmekteyiz.

            15-20-25-30 HP Nozbart Pompa serisi süper sessiz, süper verimli, az enerji ile çok iş yapan, müthiş debili 1450 d/dak süper motorlu termoplastik salyangoz pompalardır.

            Yarıya kadar kirlendiğinde bile performansı düşmeyen  80 litrelik eksantrik süzgeçli büyük ön filtreye sahiptir.sahiptir.sahiptir.

            Yekpare ayak üzerinde iki cıvata ile kolay ve rahatça zemine tespit edilir ve ayar gerektirmez.

            Nozbart  15-20-25-30 HP serisi akışkanın metal yüzeye temas etmediği cam elyaf takviyeli, yüksek mukavemetli korozyona mukavim termoplastikten mamuldür.

            Yüzme havuzları, deniz suyu ve genel amaçlar için kullanıma uygundur. Elektrik motoru IP-55 korumalı, fan soğutmalı olup nemli ortamlarda çalışmaya uygundur.

            Düşük ortam sıcaklıklarında donmaya karşı pompa ve filtrede tahliye tapası mevcut olup bütün bağlantı elemanları paslanmazdır.

            Tüm bu üstün özellikli ve dünyanın ilk termoplastik çarklı Nozbart' ın bu serisini sizlerin hizmetinize sunmaktan gurur duyarız. Tamamen Türk mühendislerinin çalışmalarıyla oluşan Nozbart ürünleri dünya liderliğine devam edecektir.

 

TÜM PLASTİK 40.YILINI KUTLADI !

             Tüm Plastik 40. Yılını Çorlu'daki fabrikasının bahçesinde düzenlenen piknik etkinliği ile kutladı. 1971 yılında İbrahim Hakkı Uysal'ın 70 m2'lik atölyesinde ufak enjeksiyon işleri ile başladığı iş, bugün 90 kişiye ulaşan çalışanı, 9000 m2'ye ulaşan kapalı alanı, 3000 çeşidi aşan ürün yelpazesi ve yan sanayide yüzlerce çalışanı ile her geçen gün büyümektedir. Tüm Plastik - Nozbart Markası ile ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine olan satış ağı, 47 farklı ülkeye ihracatı ile 40. Yılda da hizmete devam etmektedir.

              Piknik etkinliği Tüm Plastik'e emeği geçen bütün çalışanların, ailelerinin ve Yönetim Kurulunun katılımında, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hakkı Uysal'ın konuşmasıyla başlayıp emektarların ödüllendirilmesi ile devam etti. Ödül töreninin ardından müzik eşliğinde eğlenildi. Çeşitli yarışmalarında olduğu etkinlik sonunda, Tüm Plastik Ailesi olarak bir kez daha kaynaşıp nice uzun yıllar memleketimiz insanlarına ve dünya insanlarına tüm gücümüzle hizmete devam etmek için azim ve şevkle dolduk. Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Hakkı Uysal'ın dediği gibi: "Şu bir gerçektir ki çalışan milletler mutlu olurlar, çalışmayanlara da hükmederler." "Birlik, dayanışma, özveri ile sırt sırta vererek bizleri bugüne getiren, geleceğe umutla bakmamıza sağlayan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

 

   
 
  Haber Resimleri
 
iletişim
 

Merkez: Osmangazi Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 2647. Sk. No.16,34522 Esenyurt / Istanbul
Tel: (+90 212) 637 13 66 PBX - Faks: (+90 212) 637 24 24

E-mail: info@tumplastik.com