TÜM PLASTİK'in temeli 1971 yılında atılmış, yan sanayi ürünleri üretimi ile başlayan çalışmalar her geçen gün gelişmiş 1985 yılında firma “Limited Şirket” ünvanını alarak kurumlaşmıştır. TÜM PLASTİK bugün yüzme, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarına yönelik plastik; pompa, küresel vana, kelebek vana, çekvalf, rakor, filtre, fittingler dâhil olmak üzere bütün tesisat bağlantı elemanlarının ve ekipmanlarının tasarımı, imalatı ve satışı konusunda ülkemizin lideridir.

Tüm Plastik insanlarımız için sağlıklı, kaliteli ve güvenilir özgün ürünler üretip ülke ekonomimizin kalkınmasına katkı sağlayarak, tam bir inançla, bilgi birikimiyle, yaşam standardı yüksek kalkınmış bir topluma ulaşmayı hedeflemektedir. AR-GE çalışmaları ile yeni teknoloji üretiyor her geçen gün gelişen bilgilerden faydalanarak müşteri talep ve beklentilerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Türkiye içi bayiliklerinin yanı sıra 70'i aşkın ülkeye bizzat veya bayileri vasıtasıyla ihracat yapmaktadır. Dünyada ilk isim olmanın gereklerinden olan ISO 9001-2000 Kalite yönetim sistemi belgesini dünyanın her yerinde geçerli olan TÜV CERT organizasyonundan almıştır. Ülkemizin TSE standartı dahil olmak üzere ihracat yaptığımız ülkelerin kendi standartlarına uygunluğunu içeren belgeleri alıyoruz. Bununla ilgili belgelerin bir kısmını son sayfada görebilirsiniz. Devamlı yenilikler, araştırma ve geliştirme yönündeki faaliyetlerle NOZBART markalı sağlam ürünleri dünyanın her yerine her zaman aynı kalitede sunuyoruz. Sektörümüzde, ürünleriyle dünya basınında haber olan ilk TÜRK firmasıyız.

2000 yılının başında, ülkemize ve dünyaya daha geniş hizmet, kaliteli ürün sunabilmek amacıyla Çorlu'da 20.000 m² arazi üstünde 7.000 m² kapalı alandaki fabrikamızda; polyester filtre üretimi konusunda Evren Sanayi Sitesi'nde, 2016 sene sonu itibarı ile genel satış merkezi ve depo olarak Esenyurt / İstanbuldaki kendi binamızda hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hiçbir büyüklüğün ve zorluğun bizi yıldıramayacağı inancındayız. Dünya liderliğinin ve devamlılığının gerekleri ne ise onu yapıyoruz. Bize güvenenlerin takdiri en büyük onurumuzdur.

Tüm Plastik Kalite Politikası

Tüm Plastik ailesi olarak;
Şirket misyon ve vizyonumuza uygun hareket etmeyi,
Yürürlükteki kanun ve mevzuat şartlarına uygun hareket etmeyi,
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini bilmeyi,
Tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklanmayı,
Satış sonrası hizmetler konusunda en iyi desteği vermeyi,
Faaliyetlerimizin tüm aşamalarında şeffaf ve gelişmeye açık bir yönetim sistemi getirmeyi,
Kalitenin bir ekip işi olduğunun bilinci ile ekip çalışmalarının etkinliğini, eğitim çalışmalarıyla destekleyerek çalışanların sürekli gelişimini sağlamayı,
Kalitemizi arttırırken, fiyat açısından daha uygun ürünleri, müşterilerimizin tam istediği zamanda sunarak rakiplerimiz arasında tercih edilebilir olmayı,
Kalite Politikamız olarak belirledik,
Tüm çalışanlar adına ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak hareket edeceğimi taahhüt ederim.

İbrahim Hakkı UYSAL Genel Müdür - CEO

Fiyat Listemiz
için tıklayınız